Serwis Ford Gliwice – najwyższa jakość obsługi

Oferujemy kompleksowy serwis samochodów marki Ford, jak również sprzedaż części zamiennych. Naszym klientom udzielamy odpowiedniej pomocy technicznej na najwyższym poziomie. Zawsze dokładamy wszelkich starań by nasi klienci mogli czuć się w swoim aucie bezpiecznie oraz komfortowo. A możemy im to zagwarantować, bowiem nasz zespół składa się tylko i wyłącznie z profesjonalistów, którzy doskonale znają się na samochodach marki Ford, dlatego są wstanie sprostać każdej awarii. Nasz serwis Forda znajdujący się w Gliwicach gwarantuje Państwu niezawodność i najwyższą jakość obsługi.

Serwis Ford Gliwice – jakie usługi oferuje swoim klientom?

Nasz serwis Forda charakteryzuje się szybką i solidną naprawą, a to wszystko mają Państwo w bardzo atrakcyjnej cenie. Wśród naszych usług należy wskazać:
• wymianę kloców i tarcz hamulcowych – jest to bardzo ważnego, ponieważ znacznie podnosi bezpieczeństwo podczas prowadzenia samochodu, jak i hamowania;
• wymianę amortyzatorów, naprawę zawieszenia oraz regulację geometrii;
• wyważanie kół, a także wymianę i naprawę opon;
• naprawę układu kierowniczego, wydechowego oraz nadwozia;
• naprawę instalacji elektrycznej;
• wymianę zużytych podzespołów, a także tych wadliwych;
• przeglądy gwarancyjne oraz pogwarancyjne;
• diagnostykę komputerową za pomocą interfejsu IDS.

Serwis Ford Gliwice – wysoki standard obsługi, wykwalifikowana kadra, profesjonalny sprzęt diagnostyczny i … konkurencyjne ceny

W przypadku zauważenia przez Państwa jakichkolwiek problemów z samochodem, należy niezwłocznie udać się do mechanika, jest to bowiem kwestia Waszego bezpieczeństwa oraz innych uczestników ruchu drogowego. Oczywiście zawsze zapraszamy do naszego serwisu Forda w Gliwicach, gdzie dołożymy wszelkich starań, by skutecznie i szybko usunąć awarię. W tym celu wykorzystujemy profesjonalny sprzęt diagnostyczny. Nasza wykwalifikowana kadra zadba oto, byście mogli Państwo w bezpieczny sposób cieszyć się jazdą swoim samochodem w sposób bezawaryjny.

Nasz serwis Forda w Gliwicach to wysoki standard obsługi, fachowa pomoc i konkurencyjne ceny. Zapraszamy – nasz serwis czeka na Państwa.