Reklama ekspozycyjna w niskiej cenie? Wybierz standy kartonowe!

Wykonanie reklamy, która będzie charakteryzowała się efektownym wyglądem, dużą powierzchnią do prezentacji przekazu reklamowego, a przy tym wysoką skutecznością nie musi być związane z wysokimi kosztami. Udowadniają to standy reklamowe, które dzisiaj wybierane są przez wiele firm działających w różnych branżach. Standy reklamowe to rodzina produktów ekspozycyjnych, POS (Point od Sale), które posiadają formę wolnostojących artykułów reklamowych o szerokim zastosowaniu – mogą pełnić funkcję marketingową, informacyjną. Największym zainteresowaniem cieszą się standy kartonowe, do których wykonania wykorzystuje się wytrzymały, wielowarstwowy karton powlekany papierami z kolorowymi nadrukami.

Standy kartonowe w reklamie firmy

Standy najczęściej stosowane są jako metoda reklamy wewnętrznej – są umieszczane między innymi w sklepach, galeriach handlowych, w punktach usługowych, punktach obsługi klienta, ale również używane są w trakcie akcji promocyjnych czy też podczas konferencji, szkoleń, targów branżowych. Wykonane z kartonu standy mogą przyjmować różne formy, dlatego można również indywidualnie dostosować je do celu marketingowego.

Rodzaje kartonowych standów reklamowych:

  • standy kartonowe eliptyczne – wolnostojące standy reklamowe o kształcie elipsy, prezentują reklamę z dwóch stron

  • standy kartonowe płaskie – pokazują reklamę z jednej strony, mogą posiadać wycięcia, posiadają specjalną podstawę utrzymującą je w pionowej pozycji

  • standy kartonowe przestrzenne – mają formę 3D, mogą przybrać dowolny kształt, prezentują ofertę firmy z każdej strony

  • standy kartonowe typu display – służą jako kartonowe półki do prezentacji artykułów, najczęściej wykorzystywane są w handlu, na przykład w sklepach, galeriach handlowych

  • standy kartonowe na ulotki – posiadają kieszonkę przeznaczoną na ulotki

Standy kartonowe – gdzie można je zamówić?

Aktualnie standy kartonowe są jednym z popularnych typów reklamy ekspozycyjnej, która jest chętnie wybierana przez wiele firm działających w różnych branżach. W realizacji standów reklamowych specjalizują się agencje reklamowe, które mogą zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę. Włącza ona wykonanie projektu graficznego po konsultacji z klientem, a także realizację standów.  Standy dostarczane są do klienta w formie płaskie i wymagają złożenia – to bardzo szybkie i proste. Standy kartonowe są dzięki temu łatwe w transporcie i nie zajmują dużo miejsca. Po wykorzystaniu mogą być przeznaczone do recyklingu – są przyjazne dla środowiska naturalnego.